XX FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY, NIEDZIELA, 8 STYCZNIA 2012r.wosp.org.plPLAKAT MOSINA

Wielkimi krokami zbliża się XX Finał WOŚP.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszej gminy do udziału w przygotowaniach do kolejnego grania! Każdy z nas posiada zapewne coś, co mógłby ofiarować na licytacje, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Wystarczy taki przedmiot przynieść do końca tygodnia do Mosińskiego Ośrodka Kultury, a w dniu Finału 8 stycznia 2012r., zostanie przekazany do licytacji. Przypominamy też, że tego dnia występujący artyści nie pobierają żadnych honorariów!!! Grają dla najmłodszych za darmo! Pomóż i TY!

Przygotowania do XX Finału WOŚP ruszają pełną parą.

Przypominamy, że XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się w niedzielę,
8.01.2012 r.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY PRAGNĄ WESPRZEĆ XX FINAŁ WOŚP I ZAGRAĆ NA MUZYCZNEJ SCENIE DLA NAJMŁODSZYCH. Temat finału to: Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO UDZIAŁU W ZBIÓRCE PRZEDMIOTÓW, KTÓRE ZOSTANĄ PRZEKAZANE DO LICYTACJI.

Mosiński Ośrodek Kultury zaprasza FIRMY działające na terenie gminy Mosina do zakładania
SZTABÓW skarbon stacjonarnych
Ten rodzaj zbiórki skierowany jest do firm, które posiadają swoje oddziały w różnych miastach Polski. W czasie kwesty zmieniają się pracownicy (nie ma możliwości by na stałe przy puszce przebywała jedna osoba). W tym typie zbiórki nie ma kwestujących wolontariuszy z identyfikatorami, puszka ustawiona jest na stałe w jednym miejscu wraz ze stosownym Oświadczeniem zastępującym identyfikator. Do udziału w tym typie zbiórki firmę zgłasza jej centrala, a nie pojedyncza placówka.

Oto co działo się już Mosinie:

"Po raz kolejny puszki na Finał wydrukowane zostały w Zakładach StoraEnso w Mosinie pod Poznaniem. Powód? Absolutnie mistrzowskie drukowanie wielokolorowych puszek, które co roku wyglądają rewelacyjnie. Na tekturze naklejony jest zadrukowany papier, a to wszystko pokryte jest specjalnym lakierem, co pozwala wytrzymać puszce złowrogie zjawiska atmosferyczne. Nie tylko precyzja druku, ale i wycinania sprawia, że puszki są tak wyjątkowe. Ich ścianki wręcz wpasowują się w siebie i "zakleszczają" w całość, tak aby wszelkie ślady otwierania były widoczne. Po raz pierwszy przy odbiorze puszek było z nami także między innymi TVP Info, które na żywo przekazało informacje związane z produkcją puszek. Byłem tym bardzo zdziwiony i wręcz złapałem się na tym, że na dany znak operatora jeszcze nie do końca wiedziałem czy już mam mówić, czy jeszcze poczekać. Na szczęście podobno wyszło bardzo dobrze. Puszki już z centrali UPS zostały rozesłane do sztabów w Polsce i na świecie. Poniżej znajdziecie zdjęcia z tej wielkiej wysyłki".
Jurek Owsiak

Mosina w Warszawie - siedziba Fundacji WOŚPWięcej informacji na stronie :
http://wosp.org.pl/final/jak_zorganizowac_sztab_skarbon_stacjonarnychlMosiński Ośrodek Kultury
ul. Dworcowa 4, 62-050 Mosina
tel. /061/ 8132-909 w.21

Powrót