Elegant z Mosiny 2012KANDYDATURY NA SPORTOWEGO ELEGANTA Z MOSINY 2012

Tradycją mosińskich dni miasta jest coroczny wybór Eleganta z Mosiny. W tym roku organizatorzy zapraszają do udziału kandydatów zrzeszonych w klubach, stowarzyszeniach i organizacjach sportowych, działających nie tylko na terenie gminy. Podstawowe kryteria, które powinien spełniać kandydat do tytułu sportowego Eleganta z Mosiny:

- pełnoletni mieszkaniec Gminy Mosina;
- osoba kulturalna, reprezentacyjna i wyróżniająca się zaletami osobowościowymi;
- mile widziane zasługi w dziedzinie osiągnięć sportowych;
- cechą kandydata jest norma FAIR PLAY.

Prosimy o dostarczanie zgłoszeń kandydatur do 10 maja 2010r. do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mosinie, ul. Szkolna 1 lub Mosińskiego Ośrodka Kultury, ul. Dworcowa 4.
KONKURS DLA NAJMŁODSZYCH SPORTOWCÓW Z CAŁEJ GMINY

Wyjątkowo w tym roku organizatorzy Dni Mosiny zapraszają do udziału w rywalizacji o tytuł Elegancika z Mosiny najmłodszych sportowców z całej gminy. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mosinie oraz Mosiński Ośrodek Kultury zapraszają uczniów szkół z roczników 2012 oraz młodych członków klubów, stowarzyszeń i organizacji sportowych działających na terenie gminy do zgłaszania swoich kandydatów do dnia 10 maja 2012r. 27 maja br na Placu 20 Października zostaną wyłonieni zwycięzcy niedzielnych rywalizacji sportowych i oprócz atrakcyjnych nagród przyznany zostanie tytuł „ELEGANCIKA Z MOSINY 2012”.

Regulamin


Zapraszamy dzieci, rodziców i opiekunów do wspólnej zabawy!Powrót