Amatorska Grupa Teatralna
„zGRAny Teatr”Zapraszamy osoby chętne na zajęcia grupy teatralnej dla dzieci oraz młodzieży, które odbywają się w czwartki o godz. 17:00 w sali Plastycznej Mosińskiego Ośrodka Kultury.
Zapraszamy dzieci w wieku 7-13 lat które, tak jak my, kochają książki i teatr.
Jesteśmy w trakcie tworzenia zespołu, a z wiosną zaczynamy próby do naszego pierwszego spektaklu.
Wszystkie pytania prosimy kierować pod numery telefonów: 609 544 610 oraz 601 450 554

Przyjdźcie i twórzcie z nami teatr…
Czekamy na Was z niecierpliwością!

Prowadzące zajęcia: Asia Kaczmarek i Magda KaczmarekZajęcia wokalno-muzyczneSpotkania młodych miłośników śpiewu prowadzone są pod kierunkiem specjalisty z dziedziny muzyki p. Danuty Nowak-Połczyńskiej Mają za zadanie kształcenie słuchu u najmłodszych dzieci, nauki emisji głosu oraz dykcji. Do grupy należą również dzieci starsze, które wspólnie z maluchami uświetniają różnorodne uroczystości gminne.

Informatyka dla seniorówNauka podstaw informatyki dla Seniorów w wieku 50+. Zajęcia mają na celu przyswojenie podstaw informatyki, zapoznania się z oprogramowaniem oraz budowa komputera. Po kursie uczestnicy samodzielnie obsługują komputer oraz korzystają z zasobów Internetu wysyłając mi. pocztę mailową.

Klub dla dzieci w wieku przedszkolnym "Roztańczone Maluchy"Spotkania maluchów mające na celu rozwijanie i ukierunkowanie naturalnych zdolności dziecka, poprzez zajęcia z rytmiki, które korzystnie wpływają na koordynację ruchów poprawiając sylwetkę ciała i zapobiegając skrzywieniom kręgosłupa i płaskostopia, jak również zajęcia manualne, na których dzieci poznają poprzez zabawę różnorodne formy plastyczne.

Kółko PlastyczneSpotkania, na których dzieci mają okazję zapoznać się z różnorodnymi technikami plastycznymi. Ciekawe formy, szeroki wachlarz możliwości plastycznych i atmosfera pracowni doskonale wpływają na wyobraźnię i sposób wyrażania emocji przez małych uczestników. Pracownia jest także otwarta dla starszej młodzieży i dorosłych. Pod okiem instruktora mają Oni możliwość rozwijania swoich indywidualnych zainteresowań plastycznych.

Kółko CeramiczneSpotkania mające na celu rozwijanie wyczucia i sprawności manualnej dzieci oraz umiejętności widzenia przestrzennego. Uaktywniają twórczą wyobraźnię małych autorów i pozwalają na realizację własnych pomysłów. Zajęcia odbywające się w pracowni ceramicznej dają możliwość utrwalenia najciekawszych prac poprzez wypalenie ich w piecu ceramicznym. W spotkaniach uczestniczą dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Zajęcia z wiedzy o sztuce na terenie Galerii MiejskiejDzieci i młodzież, pod kierunkiem Pani Doroty Strzeleckiej, bierze udział w zajęciach polegających na przekazywaniu podstawowej wiedzy o sztuce. W zajęciach bardzo często udział biorą autorzy wystaw prezentowanych w Galerii Miejskiej oraz Izbie Muzealnej. Cyklicznie, jeden raz w miesiącu, organizowane są wycieczki do placówek wystawienniczych oraz Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. /W zajęciach uczestniczą grupy klasowe ze szkół mosińskich oraz Szkoły Podstawowej w Daszewicach pod opieką nauczycieli plastyki/


Powrót